Prijavljeni 2017.

Prijavljeno je 15 osnovnih škola

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Vladimira Nazora, Rovinj Berić Žarko Leonarda Anđelović
Lucijan Dragić
 Vladimira Nazora, Rovinj
2. Tar – Vabriga Bonaca Tea Vlatka Ćosić
Lara Stranić 
  Tar Vabriga
3. Veli Vrh Pula  Jovanović Igor Petar Pereša
Michele Tarticchio
 
 Veli Vrh, Pula  
4. Vitomir Širola – Pajo Nedešćina  Franković Irene Gloria Kiršić
Tina Mohorović 
Vitomir Širola - Pajo Nedešćina  
5. Ivana Batelića Raša  Hrelja Zupan Vedrana Haris Omerdić
Samra Mrkaljević
 
 Ivana Batelića Raša  
6. Poreč  Mufić Santin Marija Bruno Brščić
Luka Ritoša
 
 Poreč  
7. Veruda Pula Skrobe Damjanić Miljana Anja Bakić
Ines Dukić 
 Veruda Pula  
8. Šijana Pula Belullo Marija Nikolina Božunović
Lorna Milošević 
– 
9. Tone Peuško Pula  Paus Romana Dora Vuković
Petra Puljić
 
 Tone Peuško Pula  
10. Kaštanjer Pula  Maričić Ivana Anamarija Bukovnik
Lucija Strenja
 
Kaštanjer Pula  
11. Jože Šurana Višnjan  Mihalec Magdalena Tara Štifanić
Paola Radovčić
 
 Jože Šurana Višnjan  
12. Vladimira Nazora Pazin  Anzur Mirjana Mila Borna Vid Erniša
Martin Bertoša 
 Vladimira Nazora, Pazin
13. Bernardo Benussi – Rovigno  Bortoletto Mauro    – 
14. Vazmoslav Gržalja Buzet  Pavletić Prodan Kristina  Eric Flego
Ivo Flego 
 Vazmoslav Gržalja Buzet  
15. Monte Zaro Miletović-Anić Valentina  Ana Rogalo
Ivan Milić
 Monte Zaro  


Prijavljeno je 11 srednjih škola

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Pazinski kolegij – klasična gimnazija Bogešić Daniel Luka Bariša
Matija Jurman 
Pazinski kolegij - klasična gimnazija
2. Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Majušević Mladen Rafael Družetić
Roman Kalčić 
Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile
3. TSŠ-SMSI Leonardo da Vinci – Buje-Buie  Šporčić Calabrò Erika Petra Grace Zoppolato
Iva Biondić 
 TSŠ-SMSI Leonardo da Vinci - Buje-Buie
4. Mate Balote Poreč Torbica Vladimir  Mia Matea Velenik
Frane Batagelj
Mate Balote Poreč
5. Buzet  Tolušić Božo  Dominik Vivoda
Valentina Dujanić
Buzet
6. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula Pekica Marin Ivan Mitrović
Ilija Džambo 
 Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu
7. Mate Blažine Labin  Muškardin Dijana  Lukas Bašić
Annetta Peršić 
 Mate Blažine Labin
8. TSŠ – SMSI Rovinj – Rovigno  Kalčić Marko  Laura Verdnik
Nereo Cafolla
 
 TSŠ - SMSI Rovinj - Rovigno
9. Gimnazija Pula  Tafra Alen  Anton Brčina
Fabio Franković
 
 Gimnazija Pula
10. Zvane Črnje Rovinj  Butigan-Tomić Mira   Domagoj Matošević
Ivan Luka Mamontov
 Zvane Črnje Rovinj
11. Tsš -Smsi Dante Alighieri Pula Pola  Banco Marta  Marika Boljunčić
Vita Božac
 Tsš -Smsi Dante Alighieri Pula Pola

 

 

 

Comments are closed.