Prijavljeni 2016.

Osnovne škole prema redoslijedu prijave

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Vladimira Nazora, Rovinj Berić Žarko Butići Andrea
Brajković Nikka
 Vladimira Nazora, Rovinj
2. Matije Vlačića, Labin Česnik Roce Silvia Glavičić Marta
Verbanac Tara
 Matije Vlačića Labin
3. Veli Vrh, Pula Jovanović Igor Radović Gabriel
Pavletić Hrvoje
Veli Vrh, Pula
4. Poreč Mufić Santin Marija Banko Lea
Tintor Petra
Poreč
5. Vitomir Š. Pajo, Nedešćina Franković Irene Blašković Ivana
Radović Silvija
 Vitomir  Š. Pajo, Nedešćina
6. Vladimira Nazora, Pazin Anzur Mirjana Mila Vadanjel Antica
Zidarić Lucija
Vladimira Nazora, Pazin
7. J. Šurana Višnjan – PŠ Vižinada Baldaš Valter Geržinić Erik
Pahović Manuel
 J. Šurana Višnjan – PŠ Vižinada
8. J. Rakovca Sv. Lovreč Pazenatički Zgrablić Katerina Glavočević Ivan
Herak Marko
 J. Rakovca Sv. Lovreč Pazenatički
9. Vazmoslav Gržalja Buzet Pavletić Prodan Kristina Paro Judita
Flego Marko
 Vazmoslav Gržalja Buzet
10. Tone Peruška Pula Paus Romana Jajalo Apolonija
Dubravac Noemi
 Tone Peruška Pula
11. Šijana, Pula Belullo Marija Planinšek Nika
Bajs Erica
 Šijana, Pula
12. Veruda Pula Skrobe Damjanić Miljana Lorencin Manuel
Ruba Marko
Veruda, Pula
13. Mate Demarina Medulin Glavinić Morena Pereša Antonio
Rosanda Ileana
 Mate Demarina Medulin
14. Ivana Batelića Raša Vedrana Hrelja Župan Lalović Marija
Korša Nikolina
 Ivana Batelića Raša

Srednje škole prema redoslijedu prijave

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Pazinski kolegij – klasična gimnazija Sloković Sandra Blažević Ines
Ritossa Nikolina
Pazinski kolegij - klasična gimnazija
2. Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile Širol Barbara Macuka Filip
Androšić Albert
 Gimnazija i strukovna škola J. Dobrile
3. Zvane Črnje Rovinj Butigan-Tomić Mira Brdar Damir
Komšić Filip
Zvane Črnje Rovinj
4. Gospodarska škola Buje Kurelić Anamarija Vivoda Larisa
Anastasijevski Nikolina
 Gospodarska škola Buje
5. Vladimir Gortan, Buje Sirotić Aljoša Kozlović Gianna
Antonac Mateo
 Vladimir Gortan, Buje
6. Buzet Tolušić Božo Ivančić Jakov
Ribarić Petar
 Buzet
7. TSŠ-SMSI Rovinj/Rovigno Kalčić Marko Corazza Giacomo
Trani Paolo
 TSŠ-SMSI Rovinj/Rovigno
8. Mate Blažine Labin Muškardin Dijana Rabar Karmen
Klapčić Mateja
 Mate Blažine Labin
9. TSŠ-SMSI “Leonardo da Vinci” Buje Šporčić Erika Calabrò Jakac Evelin
Antonini Irene
 TSŠ-SMSI
10. Mate Balote Poreč Bebek Ariana Radoslav Emanuela
Korlević Vanesa
 Mate Balote Poreč
11. Gimnazija Pula Šek Željko Pliško Eleonora
Milikić Marin
 Gimnazija Pula
12. TSŠ – SMSI Dante Alighieri Pula Banco Marta Čakarević Elena
Radetić Romana
 TSŠ-SMSI Dante Alighieri Pula

Comments are closed.