Prijavljeni 2014.

Osnovne škole prema redoslijedu prijave

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Veli Vrh, Pula Igor Jovanović Perčinlić Domagoj
Slijepčević Fran
Veli Vrh Pula 2014.
2. Centar, Pula Sonja Perković Kiza Lorna
Garić Anastasia
Centar Pula 2014.
3. Vitomir Širola Pajo Nedešćina Irene Franković Licul Anđelika
Žigant Rea
Vitomir Širola Pajo Nedešćina 2014.
4. Tar-Vabriga Valentina Gržinić Bjelan Adriana
Mamuzić Matea
Tar Vabriga 2014.
5. Vladimir Nazor, Potpićan Serđo Kršulja Pamić Rinat
Čeh Stefani
Vladimir Nazor Potpićan 2014.
6. Vladimira Nazora Rovinj Žarko Berić Sattolo Eugen
Kenjar Muhamed
Vladimir Nazor Rovinj 2014.
7. Jure Filipovića Barban Svjetlana Milotić Radola Adrian
Radola Viktor
Jure Filipovića Barban 2014.
8. Vladimira Nazora Pazin Mila Anzur Sloković Ivan
Pokos Đoni
Vladimir Nazor Pazin 2014.
9. Marije i Line, Umag Lidija Lešić    
10. J. Rakovca Sv. Lovreč Pazenatički Anamarija Kurelić Kuhar Hana
Cerjan Ena
Joakima Rakovca Sv. Lovreč 2014.
11. Vazmoslav Gržalja, Buzet Kristina Pavletić Prodan Sirotić Martina
Sirotić Erika
Vazmoslav Gržalja Buzet 2014.
12. Ivana Batelića Raša Vedrana Hrelja Zupan Frankola Karlo
Pozderović Eman
Ivana Batelića Raša 2014.
13. Tone Peruška Pula Romana Paus Mizdrat Slađana
Vujošević Vladimir
Vladimir Nazor Potpićan 2014.

Srednje škole prema redoslijedu prijave

  Škola Mentor Natjecatelji
1. Gsš Jurja Dobrile Pazin Igor Dobrić Sošić Ivori
Matijašić Antonela
Gssjd 2014.
2. Pazinski kolegij – klasična gimnazija Daniel Bogešić Ribarić Petra
Radolović Denis
image
3. Strukovna škola Eugena Kumičića – Rovinj Žarko Berić Orbanić Marko
Blažević Ivan
Strukovna škola Eugena Kumičića - Rovinj
4. Mate Blažine Labin Dijana Muškardin Faraguna Nino
Pavlinović Luka
SŠ Mate Blažine Labin
5. Mate Balote Poreč Vladimir Torbica Ivana Zec
Simon Radovčić
image
6. Buzet Božo Tolušić Butarić Martina
Benčić Michele
image
7. Zvane Črnje Rovinj Mira Butigan-Tomić Tomislav Brstilo
Nikola Vitomir
SŠ Zvane Črnje Rovinj
8. Ekonomska škola Pula Mirjana Sladonja Marin Bilić
Kristian Kovačević
Ekonomska skola Pula
9. Gimnazija Pula Marija Komparić Tedi Lemić
Anton Čuić
Gimnazija Pula

Comments are closed.